
Mix Industrial Grade Paper Bag Glowing Machine
Price: 112000.00 INR / Piece
(100000.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
MRP:
275500.00 INR / Number
Weight :
45.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Various |
| Product Type | Industrial |
| Feature | User friendly |
| Payment Terms | Others, Cash in Advance (CID), Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 1 Per Month |
| Delivery Time | 10 Days |
| Packaging Details | Standard |
| Main Export Market(s) | Western Europe, Asia, Central America, Middle East, South America, Eastern Europe, North America, Australia, Africa |
| Product Unit | 1 Number |
| Max Quantity | 10 |
| GSTIN | 12% |
| Packsize | 1 |
| Pkg Box Length | 215.00 cm |
| MRP | 275500.00 INR |
| Price Type | fixed |
| Min Quantity | 1 |
| Moq | 1 |
| Color | Various |
| Stock Quantity | 10 |
| Shipping Type | order_percent |
| Brand Name | Sureka Enterprises |
| Price | 100000.00 INR (Approx.) |
| Mop | 1 |
| Shipping Rate | 5.00 |
| Weight | 45.00 Kilogram |
| Currency | INR |
| Pkg Box Height | 65.00 cm |
| Returnable | No |
| Unit Type | Number |
| Pkg Box Breadth | 200.00 cm |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Product Overview
Key Features
Smooth functioning
High durability
Nominal maintenance
Market leading price
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Sureka Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bag Making Machine in bulk from Sureka Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Establishment
2001
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Bengaluru, Karnataka
Proprietor
Mr Saibabu
Address
22/46-9, Krishnarajapura, K R Puram Extention, Bengaluru, Karnataka, 560036, India
automation machines in Bengaluru
Report incorrect details
























