





Nilfisk Sweepers Solvent Cleaning
Price: 25000.00 INR / Piece
(25000.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
35000.00 INR / Piece
Weight :
140.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Grey & Red |
| Usage | Floor Cleaning |
| Type | Other |
| Size | 1320 x 850 x 1030 mm |
| Cleaning Process | Solvent Cleaning |
| Weight | 19 Kilograms (kg) |
| Cleaning Type | High Pressure Cleaner |
| Payment Terms | Cheque, Cash in Advance (CID), Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 100 Per Day |
| Delivery Time | 1 Week |
| Main Domestic Market | Gujarat |
| Product Unit | 10 Piece/Pieces |
| Max Quantity | 10 |
| Shipping Type | order_percent |
| Weight | 140.00 Kilogram |
| Stock Quantity | 55 |
| Packsize | 1 |
| Moq | 1 |
| Shipping Rate | 6.00 |
| Pkg Box Height | 40.00 cm |
| Color | Grey & Red |
| Mop | 1 |
| Min Quantity | 1 |
| Currency | INR |
| Price Type | fixed |
| Returnable | No |
| Pkg Box Breadth | 35.00 cm |
| Price | 25000.00 INR (Approx.) |
| MRP | 35000.00 INR |
| Brand Name | Nilfisk |
| Pkg Box Length | 28.00 cm |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Importer, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
10
Establishment
2009
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
24AAFFH1877H1ZD
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Wallet & UPI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24AAFFH1877H1ZD
Vadodara, Gujarat
Accepts only Domestic inquiries
Sr. Sales Engineer
Mr Devang Thakkar
Members since
9 Years
Address
C-201 Siddharth Annexe-3, Nr. Hotel Plazzo, N.H. No.:8, Vemali, Vadodara, Gujarat, 390008, India
floor sweepers in Vadodara
Report incorrect details































