






Mobile Icu Ventilation Dimension(l*w*h): 322 Mm X 375 Mm X 366 Mm Millimeter (Mm)
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
2 Unit
Brand Name :
Ce Iso Certificate Mobile Icu Ventilation Vg70
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal, plastic |
| Dimensions | 50x40x100cm |
| Weight | 30kg |
| Power | 110V/220V |
| Screen | LCD |
| Flow Rate | 100L/min |
| Pressure | 100kPa |
| Features | Portable, Lightweight, Efficient, Reliable, Precise, User-friendly, Durable, Versatile |
| Dimension (L*W*H) | 322 mm x 375 mm x 366 mm Millimeter (mm) |
| Product Type | Respiratory Equipments Accessories |
| Suitable For | Respiratory Equipments Accessories |
| Supply Ability | 200 Per Day |
| Delivery Time | 15 Days |
| Main Export Market(s) | Asia, South America, Eastern Europe, Western Europe, Middle East, Central America, North America, Australia, Africa |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
5
Establishment
2019
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Samut Prakan, Samut Prakan
Manager
Aeghalak
Address
Soi 8, 13 Moo, 17 Bangplee Bang, Sao Thong, Samut Prakan, Samut Prakan, 10570, Thailand
icu ventilator in Samut Prakan
Report incorrect details







































