
Mobile Handsfree
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1000
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Earbuds |
| Primary Color | Black |
| Connector Type | 3.5mm |
| Cable Length | 1.2m |
| Weight | 10g |
| Driver Size | 10mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Usage | Answer calls handsfree while using smartphone |
| Features | Handsfree calling, Easy connection, High clarity, Durable design, Long lifespan, Precise design |
| Payment Terms | Others, Cash in Advance (CID), Cheque |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Exporter, Supplier, Trading Company
Employee Count
7
Establishment
2013
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Darbhanga, Bihar
Proprietor
Mr. Murari Sahni
Address
Azamnagar, Lal Bagh, Alinagar, Near Durga Mandir, Darbhanga, Bihar, 846004, India
Report incorrect details




























