
Mobile Earphone
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Ps Enterprises
In Stock
Product Specifications
| Color | Blue |
| Connector Type | 3.5mm |
| Cable Length | 1m |
| Driver Size | 10mm |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Sensitivity | 100dB |
| Impedance | 32Ω |
| Usage | Mobile music playback, various devices |
| Material | Plastic, copper |
| Features | Robust design, Optimum durability, Easy to use, High sound, Optimum base |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, A. K. POWER TECHNO INDIA has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from A. K. POWER TECHNO INDIA at Trade India quality-assured products.
Business Type
Importer, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
20
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07BDTPK9543D1Z5
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07BDTPK9543D1Z5
New Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Sarvesh Kumar
Address
Plot No - S-60, S-Block, Gali No-7/10, Vikas Nagar, Uttam Nagar, New Delhi, Delhi, 110059, India
Report incorrect details




























