
Mobile Control Valves - Color: Silver
Price: 5900.00 INR / Piece
(5000.00 INR + 18% GST)
Get Latest Price
MRP:
5900.00 INR / Piece
Weight :
6.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Silver |
| Usage | Industrial |
| Type | Mobile Control Valves |
| Size | Standard |
| Product Type | Mobile Control Valves |
| Payment Terms | Cash Advance (CA) |
| Supply Ability | 100 Per Week |
| Delivery Time | 7 Days |
| Sample Available | No |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Export Market(s) | Asia |
| Main Domestic Market | All India |
| Color | Silver |
| Packsize | 1 |
| MRP | 5900.00 INR |
| GSTIN | 18% |
| Stock Quantity | 1 |
| Pkg Box Breadth | 25.00 cm |
| Weight | 6.00 Kilogram |
| Currency | INR |
| Price Type | fixed |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Shipping Type | actual |
| Brand Name | Roquet |
| Mop | 1 |
| Pkg Box Height | 30.00 cm |
| Pkg Box Length | 25.00 cm |
| Price | 5000.00 INR (Approx.) |
| Returnable | No |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
12
Establishment
1995
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
29AABCH6883Q1ZM
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 29AABCH6883Q1ZM
Bengaluru, Karnataka
General Manager
Mr. Yogesh
Members since
3 Years
Address
Plot No.- 1, 1st Floor, 3rd Cross, ITI Industrial Estate, Mahadevapura, Bengaluru, Karnataka, 560048, India
mobile control valve in Bengaluru
Report incorrect details


































