
Mobile Cleaner
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
depends
Brand Name :
Poly Pack
In Stock
Product Specifications
| Usage & Applications | Direct spray on mobile surface, followed by wipe down |
| Automation Grade | Manual |
| Weight | 50 ml |
| Technique | Spray and wipe |
| Speed | Instant cleaning |
| Dimension (L*W*H) | 12 cm x 4 cm x 4 cm |
| Color | Transparent |
| Shelf Life | 24 months |
| Size | Standard |
| Handle Type | Other, Plastic spray bottle |
| Fragrance | Mild fragrance |
| Product Type | Mobile Cleaner |
| Material | Liquid Solution |
| Application | Removal of dust, fingerprints, smudges on mobile surfaces |
| Function | Cleaning and sanitizing mobile phones |
| Capacity | 50 ml per bottle |
| Payment Terms | Others, Cheque |
| Supply Ability | depends Per Month |
| Delivery Time | 1-2 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Packaging Details | Depends |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
15
Establishment
1984
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AGOPK7118H1Z6








































