
Mobile Charger
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Mps Live Electronics
In Stock
Product Specifications
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Connector Type | DC Barrel |
| Cable Length | 1m |
| Color | Black |
| Usage | Charging mobile devices |
| Weight | 100g |
| Certifications | CE, RoHS |
| Features | Efficient charging, Compact design, Durable build, Low maintenance, Reliable power |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2003
GST NO
07AVJPS5646J1ZY
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AVJPS5646J1ZY
Delhi, Delhi
Director
Mr. Mahender Singh
Address
No. 32/15D, Gali No. 8, Near Gurudwara Bhikam Singh Colony, Vishwas Nagar, Shahdara, Delhi, Delhi, 110032, India
mobile charger in Delhi
Report incorrect details

































