
Mobile Charger
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Cable Length | 1m |
| Dimensions | 5x3x2 cm |
| Weight | 50g |
| Color | Black |
| Usage | Charges mobile phones and other compatible devices |
| Standards | CE, RoHS |
| Features | Fast charging, Portable power, Compact design, Reliable charging, Durable build |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, INCELL TECHNOLOGIES PVT. LTD. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from INCELL TECHNOLOGIES PVT. LTD. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier, Trading Company
Employee Count
20
GST NO
07AADCI0826Q1ZA
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AADCI0826Q1ZA
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Deepak Gupta
Address
Shop No. 1, Lotus Palza Basement, WEA, Karol Bagh New Delhi, Delhi, 110005, India
Report incorrect details

































