
Mobile Charger
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Mobile Charger |
| Dominant Color | Orange |
| Input Voltage | 5V |
| Output Current | 2.1A |
| Output Power | 10W |
| Cable Length | 1m |
| Weight | 50g |
| Usage | Charges mobile phones and other USB-powered devices |
| Features | Fast charging, Portable power, Reliable device, Convenient use |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Establishment
2000
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Hissar, Haryana
Managing Director
Mr. Arun Baweja
Address
Branch Office: Shop No 116, 1st Floor, Auto Market, Hissar, Haryana, 125001, India
mobile charger in Hissar
Report incorrect details

































