
Mobile Charger By Ss World
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Cable Length | 1m |
| Material | ABS Plastic |
| Dimensions | 6x4x3 cm |
| Weight | 50g |
| Features | Fast Charging, Durable Design, Compact Size, Wide Compatibility, Affordable Price, Safe Charging |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, SS World has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Chargers in bulk from SS World at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier





































