
Mobile Cabinet - High Grade Abs And Pcabs Material | Customizable, Durable Design
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | ABS plastic |
| Dimensions | 50 x 30 x 25 mm |
| Input Voltage | 100-240V |
| Output Voltage | 5V |
| Output Current | 1A |
| Color | Black |
| Usage | Mobile phone charging |
| Weight | 30g |
| Plug type | European |
| Features | Compact design, Easy use, Durable build, Reliable power |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, K N ENTERPRISES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from K N ENTERPRISES at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
2005
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAZPK4872D1Z8
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAZPK4872D1Z8
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Ram Kumar Dhillon
Address
RZ - 231/232/1, J - Block, J-16, West Sagarpur, New Delhi, Delhi, 110046, India
Report incorrect details








































