
Mobile Accessories
Price: 120 INR
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | Earphones |
| Dominant Color | Red |
| Connector Type | 3.5mm |
| Cable Length | 1.2m |
| Impedance | 32 ohms |
| Frequency Response | 20-20kHz |
| Sensitivity | 100dB |
| Usage | Mobile phone audio playback |
| Warranty | 1 year |
| Features | Clear audio, Durable build, Comfortable fit, Easy use, Portable design |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, M S Traders has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Mobile Phones, Accessories & Parts in bulk from M S Traders at Trade India quality-assured products.
Business Type
Trading Company
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Kolkata, West Bengal
Name
Ansar Ahmed
Address
null Kolkata, West Bengal, India
mobile phone accessories in Kolkata
Report incorrect details
























