
Led Wall Washer Light
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | Led Wall Washer |
| Color | Silver |
| Material | Aluminum |
| Application | Outdoor |
| Light color | White |
| Input voltage | 12V |
| Size | 600mm |
| Warranty | 1 Year |
| Power | 10W |
| Features | Energy efficient, Long lifespan, Durable, Easy installation, High brightness, Even light spread, Glare free, Wide application |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, GOC has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get LED Products from GOC at Trade India quality-assured services.
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Partner
Mr. Sanjeev
Address
plot no.242, sector-63, block-d, near dainik jagran press, Delhi, Delhi, India
led wall washer light in Delhi
Report incorrect details








































