
Led Wall Washer
Price: 4 USD
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1000
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 10x5x3 inch |
| LED Type | High-power LED |
| Wattage | 50W |
| IP Rating | IP65 |
| Voltage | 12V DC |
| Weight | 2kg |
| Features | Bright light, Long life, Energy saving, Compact design, Easy install, Durable, Versatile use |
| Supply Ability | As Per Supply Ability Per Month |
| Delivery Time | 2 Week |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
12
Establishment
2007
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Guangzhou, Guangdong
Marketing Director
Mr Anderson Right
Address
Rm 406, No.1218, Zhongshang Avenue, Tianhe District, Guangzhou, Guangdong, 510660, China
can washer in Guangzhou
Report incorrect details











































