
Led Wall Light
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
20
Brand Name :
Ankit Light House
In Stock
Product Specifications
| Material | Crystal Glass |
| Diameter | 10cm |
| Height | 15cm |
| Weight | 0.5kg |
| Wattage | 5W |
| Voltage | 220V |
| LED Type | SMD |
| Features | Easy Installation, Mesmerizing Lighting, Optimum Illumination, Ideal Gift, Low Consumption |
| Payment Terms | Others |
| Supply Ability | depends Per Month |
| Delivery Time | 5-6 Days |
| Packaging Details | Wooden Boxes |
| Main Export Market(s) | Australia, North America, Eastern Europe, Western Europe, Africa, Central America, Middle East, South America, Asia |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
1995
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Ankit Jain
Address
Plot No. 1892/20 , First Floor, Hariram Market, Near Bhagirath Palace, Chandni Chowk, Delhi, Delhi, 110006, India
wall light in Delhi
Report incorrect details
































