
Led Wall Light
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 12x12x8 cm |
| Voltage | 220V |
| Power | 5-6W |
| Color Temperature | 3000K |
| IP Rating | IP65 |
| Weight | 0.5kg |
| Features | Energy efficient, Durable design, Easy installation, Bright light, Modern style |
Product Overview
Key Features
Voltage: 220V
Power:(5-6)WA 2
Shell Material: Aluminium + Aluminium Die Casting
Color: Red / yellow / blue / green / white / warm white / colorful color.
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Shenzhen The You Need Technology Co., Ltd has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from Shenzhen The You Need Technology Co., Ltd at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Shenzhen, Guangdong
Name
Jane Angel Wang
Address
Room 530,201 Building, Shangbu Industrial Park, Futian District, Shenzhen City Shenzhen, Guangdong, 518000, China
wall light in Shenzhen
Report incorrect details



































