
Led Wall Lamp
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Naini Enterprises
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic, LED |
| Dimensions | 10x10 cm |
| Wattage | 10W |
| Voltage | 220V |
| Color Temperature | 6500K |
| Luminous Flux | 800 lm |
| Lifespan | 50000 hours |
| Features | Energy efficient, Long lifespan, Easy installation, Bright light, Modern design, Durable material, Affordable price |
| Payment Terms | Others, Cash in Advance (CID), Cheque, Cash Advance (CA) |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier
Employee Count
15
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
Certification
ISO 9001:2015
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Haldwani, Uttarakhand
Proprietor
Mr Gopal Kandpal
Address
6/617 Badripura, Talla Gorakhpur, Haldwani, Uttarakhand, 263139, India
wall lamp in Haldwani
Report incorrect details






























