
Led Tv Wall Mount Bracket - Metal, 40x25cm, Black | Durable Material, Easy Install, Robust Design, Secure Hold, Space Saving, Versatile Use, 30kg Capacity
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Metal |
| Weight Capacity | 30kg |
| Dimensions | 40x25cm |
| VESA Compatibility | 200x200mm |
| Color | Black |
| Packaging | Box |
| Features | Easy Install, Robust Design, Secure Hold, Space Saving, Durable Material, Sleek Design, Affordable Price, Versatile Use |
| Payment Terms | Telegraphic Transfer (T/T), Western Union, Paypal, Others |
| Delivery Time | 1 Week |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Plant Techno System has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Architectural Hardware in bulk from Plant Techno System at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
20
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07BCQPA3571D1ZS
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07BCQPA3571D1ZS
Delhi, Delhi
Manager
Mr Surender Kumar Nayak
Address
E-26, Chand Bagh, Street No-1, Chander Puri, Near Rajindra Honda Service Centre, Delhi, Delhi, 110094, India
tv wall mount in Delhi
Report incorrect details









































