
Led Tv Stand - Durable Wood Design | Sleek Finish, Easy Assembly, Universal Compatibility
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Color | White |
| Material | High-gloss |
| Dimensions | 150x40x40 cm |
| Weight | 30kg |
| Weight Capacity | 50kg |
| Drawers | Two |
| Usage | Supports TVs up to 65 inches, provides storage for media components and gaming consoles. |
| Features | Sleek design, LED lighting, Ample storage, Durable material, Easy assembly |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Nayyar Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Household Products in bulk from Nayyar Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Nakul Nayyar
Address
Shop No, 275/C, Gali No 5, Rani Bagh, Near Punjabi Zaika, Delhi, Delhi, 110034, India
Report incorrect details































