
Led Tv
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Display Size | 32-65 inches |
| Resolution | 1080p/4K |
| Panel Type | LED |
| Refresh Rate | 60-120Hz |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Power Consumption | 50-200W |
| Usage | Home entertainment, office presentations |
| Features | High definition, LED display, Sleek design, Energy efficient, Easy setup |
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ITECH EYE CONSUMER ELECTRONIC PVT. LTD. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Television in bulk from ITECH EYE CONSUMER ELECTRONIC PVT. LTD. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Importer, Supplier, Trading Company
Establishment
2011
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Mumbai, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Director
Mr. Sanjay G. Gurav
Address
Shop No. 3, God's Gift Tower, N.M. Joshi Marg, Lower Parel, Mumbai, Maharashtra, 400013, India
led tv in Mumbai
Report incorrect details
































