
Led Tv - 40-65 Inches, Led Display, 1080p/4k Resolution, Hdmi & Usb Connectivity, Low Power Consumption, Stylish Design, Sharp Image
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Sempio India
In Stock
Product Specifications
| Display Size | 40-65 inches |
| Resolution | 1080p/4K |
| Panel Type | LED |
| Refresh Rate | 60-120Hz |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Power Consumption | 50-200W |
| Usage | Home entertainment, business presentations |
| Features | High quality, Low power, LED display, Sharp image, Stylish design |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
20
Establishment
2005
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. P C Chaudhary
Address
Plot no.C-227, Block-C, New Ashok Nagar, Near MCD School Delhi, Delhi, 110096, India
led tv in Delhi
Report incorrect details

































