
Led Tv By Jain Radio
Price: 25000.00 INR
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Screen Size | 40-65 inch |
| Resolution | 1080p/4K |
| Display Type | LED |
| Refresh Rate | 60-120Hz |
| Connectivity | HDMI,USB |
| Usage | Home entertainment, business presentations |
| Power Consumption | 50-150W |
| Features | High resolution, LED display, Wide viewing, Crisp images, Great visuals |
Product Overview
Key Features
Company Details
Jain Radio is a entity Dealing in all electronic & IT products along with services pertaining to similar products, Thus providing complete electronics & IT infrastructure to the corporates, Homes & Govt. Entities.
Business Type
Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
8
Establishment
1996
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAAPJ3881G1ZT
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAAPJ3881G1ZT
New Delhi, Delhi
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr Saiyam
Address
Plot No. WZ 435, Nangal Rai, Near Railway Road, New Delhi, Delhi, 110046, India
Report incorrect details





























