
Led Tv - Supreme Quality With High Picture Clarity | Customer-centric Design, Innovative Technology
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Screen Size | 32 inch |
| Resolution | HD Ready |
| Panel Type | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Smart Features | Basic |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Usage | Home entertainment, video playback, media streaming |
| Power Consumption | 50W |
| Dimensions | 75x50 cm |
| Weight | 5 kg |
| Features | High Picture, Quality Viewing, Affordable Price, Sleek Design, Easy Setup |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Om Enterprises has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Television in bulk from Om Enterprises at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Establishment
2015
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Lucknow, Uttar Pradesh
Proprietor
Mr. Amit
Address
Plot No - 2254/6, Laxmanpur, Near Shastri Nagar Road, Dist Sultanpur, Lucknow, Uttar Pradesh, 227409, India
Report incorrect details
























