
Led Tv - Premium Quality Materials, Energy Efficient Design, High Functionality, Perfect Finish, Precision-engineered Performance
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Screen Size | 32 inches |
| Resolution | HD |
| Panel Type | LED |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Power Consumption | 50W |
| Dimensions | 72x45x10cm |
| Features | High quality, Perfect finish, Energy saving, Precision design, High functionality |
Product Overview
Key Features
Features:
a cHigh functionality
a cPerfect finish
a cPrecision-designed
a cLess energy consumption
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Meera Contrection has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from Meera Contrection at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Patna, Bihar
Proprietor
Mr. Mithilesh Kumar Sah
Address
House No-3H4, District-Katiyr, Maniyari Road, Landmark-Gandhi Statdium, Patna, Bihar, 800001, India
Report incorrect details























