
Led Tv - Slim Design, Stunning Picture Clarity, Energy Saving Features
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Display Type | LED |
| Screen Size | 32 inch |
| Resolution | HD Ready |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Power Consumption | 50W |
| Dimensions | 750 x 500mm |
| Weight | 5kg |
| Usage | Home entertainment, business presentations, office use |
| Features | Slim design, Energy saving, Stunning picture, Clear sound, Affordable price |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Suman Khadka Export And Inport Company has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Television in bulk from Suman Khadka Export And Inport Company at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Ludhiana, Punjab
Proprietor
Mr. Suman Khadka
Address
Village, Hedon Bet, Khanna, Tehsil Machhiwara, Ludhiana, Punjab, 141115, India
led tv in Ludhiana
Report incorrect details






























