
Led Tv 24 Smart - Application: Industrial
Price: 6720.00 INR / Piece
(6720.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
MRP:
6720.00 INR / Piece
Weight :
3.00 Kilogram
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color | Black |
| Product Type | Led Tv 24 Smart |
| Application | Industrial |
| Frequency (MHz) | 50 Hertz (HZ) |
| Rated Voltage | 110-220 Volt (V) |
| Warranty | 1 Year |
| Delivery Time | 7 Days |
| Moq | 1 |
| Pkg Box Breadth | 54.00 cm |
| MRP | 6720.00 INR |
| Product Unit | 40 Piece/Pieces |
| Pkg Box Length | 54.00 cm |
| Price Type | fixed |
| Currency | INR |
| Price | 6720.00 INR (Approx.) |
| Shipping Type | actual |
| Brand Name | HOME LINK TRADING CO. |
| Returnable | No |
| Pkg Box Height | 38.00 cm |
| Packsize | 1 |
| Color | Black |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Mop | 1 |
| Weight | 3.00 Kilogram |
| Stock Quantity | 405 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
25
Establishment
2007
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AFGPG7671C1ZI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AFGPG7671C1ZI
Pune, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Bhupesh
Members since
9 Years
Address
Flat No. 356, Ist Floor, Sumangal House, Somwar Peth, Pune, Maharashtra, 411002, India
smart led tv in Pune
Report incorrect details
































