
Led Tubes (Model: Funis)
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product Type | LED Tube |
| Color | Gray |
| Length | 1200mm |
| Wattage | 18W |
| Lumens | 1620lm |
| Voltage | 220V |
| Usage | Indoor lighting, general illumination |
| Features | Energy efficient, Long lifespan, Bright light, Easy install, Durable design |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Stellar Greentech Pvt. Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bulbs & Tubelight in bulk from Stellar Greentech Pvt. Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
GST NO
06AAPCS3549A1ZD
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 06AAPCS3549A1ZD
Gurugram, Haryana
Proprietor
Mr. Sandeep Dakshini
Address
H.no.- 627, PACE CITY-2, SECTOR- 37, Gurugram, Haryana, 122001, India
Report incorrect details








































