
Led Tube Light By Accompany Led Tronics Pvt. Ltd.
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Tube |
| Color | White |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor |
| Light color | Daylight |
| Input voltage | 220V |
| Size | 120cm |
| Warranty | 2 years |
| Power | 18W |
| Features | Energy saving, Long life, High brightness, Easy installation, Durable, Low maintenance |
| Payment Terms | Cash on Delivery (COD), Delivery Point (DP), Cash Against Delivery (CAD), Days after Acceptance (DA), Cash in Advance (CID), Cheque, Cash Advance (CA) |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Accompany Led Tronics Pvt. Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bulbs & Tubelight in bulk from Accompany Led Tronics Pvt. Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
2015
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Kolkata, West Bengal
Director
Mr. Ajit Kumar Dey
Address
59, Kalichanran Ghosh Road, Above: Axis Bank, Sinthee, Kolkata, West Bengal, 700050, India
led tube light in Kolkata
Report incorrect details








































