
Led Tube - High-quality Raw Material Construction | Quality Checked By Professionals
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Tube |
| Color | White |
| Material | Aluminum |
| Application | Indoor |
| Light color | Daylight |
| Input voltage | AC 110V |
| Size | 120cm |
| Warranty | 2 years |
| Power | 18W |
| Features | Energy saving, Long lifespan, High brightness, Easy installation, Durable, Low maintenance |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Sacool science & technology co., ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Bulbs & Tubelight in bulk from Sacool science & technology co., ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Supplier, Trading Company
Establishment
2010
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Shenzhen, Guangdong
Name
Mr. Bob Ma
Address
NO. 1 Banxuegang, Bantian Street Two Office, Longgang District, Shenzhen, Guangdong, 518129, China
led tube in Shenzhen
Report incorrect details









































