
Led Television By Rys Enterprises
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Screen Size | 32-65 inches |
| Resolution | 1080p/4K |
| Panel Type | LED |
| Refresh Rate | 60-120Hz |
| Smart Functionality | Yes/No |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Usage | Home entertainment, business presentations |
| Power Consumption | 50-200W |
| Dimensions (W x H x D) | Variable |
| Weight | 10-30kg |
| Warranty | 1-3 years |
| Features | High Definition, LED Display, Energy Efficient, Slim Design, Easy Setup, Clear Picture, Great Sound |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, RYS ENTERPRISES has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Television in bulk from RYS ENTERPRISES at Trade India quality-assured products.
Business Type
Distributor, Supplier
Employee Count
9
Establishment
2007
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Harsh Gridhar
Address
1449/7,MAIN DURGA PURI ROAD CHOWK, LONI ROAD, SHAHDARA, Delhi, Delhi, 110032, India
led tv in Delhi
Report incorrect details









































