
Led Table Lamps - Customizable Design | High Quality, Energy Efficient, Stylish Illumination
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic |
| Dimensions | 10x5x3 cm |
| Weight | 0.2kg |
| Power | 5W |
| Battery | Rechargeable |
| Color | Blue |
| LED type | SMD |
| Features | Portable light, Flexible neck, Energy efficient, Durable design, Long lasting |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, ANDS LITE PVT. LTD. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Lamps & Lampshades in bulk from ANDS LITE PVT. LTD. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Establishment
2004
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AAFCA8272N1Z6
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AAFCA8272N1Z6
Delhi, Delhi
Managing Director
Mr. P. Saravanan
Address
103, 2nd Floor, FIE, Patparganj Industrial Area, Delhi, Delhi, 110092, India
led table lamps in Delhi
Report incorrect details










































