
Led Surface Trimless Panel - High-quality Ceramic, 6-18w Power Range | Cool White Light, 5700k Kelvin, Round Shape, Easy Installation
Price: 840.00 INR / Piece
(750.00 INR + 12% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
4
In Stock
Product Specifications
| Color Temperature | 5700K Kelvin (K) |
| Shape | Round |
| Light Color | Cool White |
| Material | Ceramic |
| Lamp Power | 6-18W Watt (W) |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 100 Per Month |
| Delivery Time | 5-7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Brand Name | DEWANSH MARKETING |
| Price | 750.00 INR (Approx.) |
| Currency | INR |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Moq | 4 |
| Price Type | fixed |
| Light Color | Cool White |
| Stock Quantity | 100 |
| GSTIN | 12% |
| Packsize | 1 |
| Mop | 4 |
| Product Unit | 4 Piece/Pieces |
| Returnable | No |
| Color Temperature | 5700K Kelvin (K) |
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Minimum Ordered Packs | 4 |
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Distributor, Wholesaler
Employee Count
7
Establishment
2018
Working Days
Monday To Saturday
GST NO
24CGHPS0019N1Z8
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 24CGHPS0019N1Z8
Ahmedabad, Gujarat
Executive Director
Mr Mr
Members since
3 Years
Address
FF 12 , Opp. Balaji Garden Restaurant, Jodhpur Gam, Satellite, Ahmedabad, Gujarat, 380015, India
led surface mounted light in Ahmedabad
Report incorrect details



























