
Led Surface Panel-striker
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
10 Unit
In Stock
Product Specifications
| Product Type | LED Surface Panel |
| Material | Aluminum |
| Usage | Indoor Lighting |
| Design | Slim and Elegant |
| Input Voltage | 100-300V AC |
| Power | 15W |
| Working Frequency | 50 Hz |
| Shape | Round |
| Weight | 300g |
| Color | Cool White |
| Luminous Flux | 1350 lm |
| Body Material | Other, Aluminum Die-cast |
| IP Rating | Other, IP20 |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 5000 Per Month |
| Delivery Time | 10 Days |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
14
Establishment
2013
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
08ACLFS0923M1ZQ
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Cash
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 08ACLFS0923M1ZQ
Jaipur, Rajasthan
partner
Mr. Suyash Dubey
Members since
1 Years
Address
Scheme No. 3, Plot No. 1 - E, Jeevandeep Colony, Road No. 14, Sikar Road, Jaipur, Rajasthan, 302013, India
3 watt led bulb in Jaipur
Report incorrect details

































