
Led Strips - High Quality Led Strips In Various Designs, Sizes & Colors | Versatile Lighting Solutions
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Strip |
| Color | Red |
| Material | LED |
| Application | Home |
| Light color | Warm white |
| Input voltage | 12V |
| Size | 5m |
| Warranty | 1 year |
| Power | 12W |
| Features | Energy efficient, Easy installation, Long lifespan, Customizable, Versatile, Durable, Bright, Affordable |
| GSTIN | 0% |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, China CCB Led Ltd. has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Decorative Lights in bulk from China CCB Led Ltd. at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Establishment
2005
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Cangcheng, Guangdong Sheng
Name
Mr. Tony Wu
Address
NO.3 TC AVE, GQJ INDUSTRIAL PARK, Cangcheng, Guangdong Sheng, 523060, China
led light strip in Cangcheng
Report incorrect details


































