



Led Strip Driver - Ip Rating: Non Waterproof
Price: 160.00 INR / Piece
(160.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
10
In Stock
Product Specifications
| Power Supply | 5 V DC |
| Input Voltage | 100 to 240 V AC Volt (V) |
| Lamp Power | 12 W Watt (W) |
| IP Rating | Non Waterproof |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 100 Per Month |
| Delivery Time | 5-7 Days |
| Main Domestic Market | All India |
| Returnable | No |
| Price Type | fixed |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Product Unit | 10 Piece/Pieces |
| Packsize | 1 |
| Moq | 10 |
| Currency | INR |
| Stock Quantity | 500 |
| Mop | 10 |
| Price | 160.00 INR (Approx.) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Minimum Ordered Packs | 10 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
6
Establishment
2023
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
23DLGPK6607B1ZI
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Cash
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 23DLGPK6607B1ZI
Indore, Madhya Pradesh
Proprietor
Mr Ankesh
Members since
1 Years
Address
Old 108/2, New 111/2, Servhara Nagar, 2 Number Road, Sarvahara Nagar, Radha Krishna Jwellers Ki Gali, Prdeshi Pura, Indore, Madhya Pradesh, 452003, India
Report incorrect details


























