
Led Pl Light
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Length | 60cm |
| Wattage | 18W |
| Lumens | 1620lm |
| Voltage | 220V |
| Color temperature | 6500K |
| Lifespan | 50000H |
| Features | Bright light, Low energy, Long life, Easy install, Low heat |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Supplier
Employee Count
10
Establishment
2005
Working Days
Monday To Sunday
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Pune, Maharashtra
Proprietor
Mr. Hitesh Mali
Address
S.No 15, Ram Nagar, Hingne Khurd, Pune, Maharashtra, 411051, India
led tube lights in Pune
Report incorrect details
































