
Led Phototherapy Machine - Abs Plastic, 100x50x150cm , Variable Intensity, Blue Led, Energy Efficient, Compact Design, Reliable Performance
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1
In Stock
Product Specifications
| Material | ABS Plastic |
| Dimensions | 100x50x150cm |
| Weight | 50kg |
| Power | 100-240V |
| LED Type | Blue LED |
| Intensity | Variable |
| Warranty | 1 year |
| Features | Effective Treatment Safe Operation Easy to Use Durable Design Reliable Performance Precise Control Energy Efficient Compact Design |
| Payment Terms | Cash in Advance (CID) |
| Supply Ability | 1 Per Week |
| Delivery Time | 1 Week |
| Main Domestic Market | Assam |
Product Overview
Key Features
Company Details
Business Type
Exporter, Manufacturer, Supplier
Employee Count
8
Establishment
2012
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
10BBIPS9512B1Z0
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 10BBIPS9512B1Z0
Patna, Bihar
Proprietor
Mr Ajay Singh
Address
Flat No.-301, Vishal Apartment, Road No.1, Shivpuri, Behind A. N.college, Near Parwati Chowk, Patna, Bihar, 800023, India
Report incorrect details




































