
Led Flood Light
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum, Glass |
| Dimensions | 10x10x5 cm |
| Wattage | 10W |
| LED type | SMD |
| Voltage | 12V |
| Ingress protection | IP65 |
| Color temperature | 6000K |
| Features | High brightness, Long lifespan, Easy install, Low maintenance, Weatherproof, Durable design, Energy efficient, Cost effective |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Exporter, Importer, Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company, Wholesaler
Employee Count
11
Establishment
2018
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07ABNFA1570H1ZG
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07ABNFA1570H1ZG
New Delhi, Delhi
Partner
Mr. Rohit Marwaha
Address
Plot No. 20, WZ-98, Lamba Complex, Matke Wali Gali, Jwala Heri Market, Paschim Vihar, New Delhi, Delhi, 110063, India
Report incorrect details

































