
Led Outdoor Light - High Grade Material, Waterproof Design, Energy Efficient Illumination, Versatile For Various Outdoor Environments
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Product type | LED Outdoor Light |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| Application | Outdoor |
| Light color | White |
| Input voltage | 12V |
| Size | 10x10x10cm |
| Warranty | 2 Years |
| Power | 10W |
| Features | Energy Efficient, Durable, Modern Design, Weatherproof, Easy Installation, Long Lifespan |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Enlight Living has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from Enlight Living at Trade India quality-assured products.
Business Type
Supplier, Trading Company
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Vadodara, Gujarat
Proprietor
Mr. Sanjay Parmar
Address
Plot No- B/8, Dev Commercial Complex, Near Natubhai Circle, Gotri Road, Vadodara, Gujarat, 390021, India
led outdoor light in Vadodara
Report incorrect details

































