
Led Gate Light
Price: 1400.00 INR / Piece
(1400.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
Minimum Pack Size :
1
In Stock
Product Specifications
| Color Temperature | 3000K, 4000K, 6000K |
| Power | 20W |
| Material | Aluminium |
| Voltage | 230V |
| Usage | Outdoor gate lighting |
| Supply Ability | 1000 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Stock Quantity | 5 |
| Mop | 1 |
| Returnable | No |
| Product Unit | 1 Piece/Pieces |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Price Type | fixed |
| Brand Name | MINI MICROCHEM ENTERPRISES |
| Color Temperature | 3000K, 4000K, 6000K |
| Price | 1400.00 INR (Approx.) |
| Currency | INR |
| Moq | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Service Provider, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
2011
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
27AFXPV6717P1Z2
Payment Mode
Online Payments (NEFT/RTGS/IMPS), Cheque/DD, Wallet & UPI
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 27AFXPV6717P1Z2
Mumbai, Maharashtra
Accepts only Domestic inquiries
Proprietor
Mr. Anand
Members since
2 Years
Address
Gala No. 4, Shivadhani Yadav Complex, Pratap Nagar, J.V.L.Road, Mumbai, Maharashtra, 400060, India
gate lights in Mumbai
Report incorrect details

































