
Led Foot Light
Price:
Get Latest Price
Brand Name :
Panasonic
In Stock
Product Specifications
| Material | ABS plastic |
| Dimensions | 80x80x20 mm |
| Power | 5W |
| Voltage | 12V DC |
| LED type | SMD |
| Lumens | 500lm |
| Color temperature | 6500K |
| Features | Energy efficient, Long lifespan, Easy install, Bright light, Durable design, Compact size, Low maintenance |
| Payment Terms | Cheque, Cash Advance (CA) |
| Main Domestic Market | Delhi |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
8
Establishment
1938
Working Days
Monday To Saturday
Payment Mode
Cheque
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Authorised Signatory
Mr. Harish Dang
Address
4/21, West Patel Nagar, New Delhi, Delhi, 110008, India
Report incorrect details










