
Led Foot Light
Price:
Get Latest Price
Minimum Order Quantity :
1000
Brand Name :
Litovaa Lighting
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Dimensions | 10x5x3 cm |
| LED type | SMD 2835 |
| Power | 5W |
| Voltage | 12V |
| IP rating | IP65 |
| Color Temperature | 3000K |
| Features | Energy efficient, Easy install, Uniform light, Durable, Attractive, Reliable |
| Payment Terms | Others, Cheque |
| Supply Ability | 25000 Per Month |
| Delivery Time | 7 Days |
| Sample Available | Yes |
| Sample Policy | Contact us for information regarding our sample policy |
| Main Domestic Market | All India |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier
Employee Count
20
Establishment
2017
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07BKAPD0927J1ZH
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07BKAPD0927J1ZH
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Sunil Kumar Dubey
Address
M-56, Industrial Area, Sector 1, Bawana, Delhi, Delhi, 110039, India
Report incorrect details










