
Led Foot Light - 3w Power, 240 Lumen Output, 110mm X 90mm Size, Black Finish
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Power | 3W |
| Lumen | 240 |
| Finish | Black |
| Size | 110mm x 90mm |
| Cut Out | 90mm x 70mm |
| Depth | 60mm |
| Material | Plastic |
| Features | Energy efficient, Bright light, Easy install, Long lasting, Durable |
Product Overview
Key Features
Specification
Power: 3W
Lumen: 240
Finish: Black
Size: 110mm x 90mm
Cut Out: 90mm x 70mm
Depth: 60mm
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, SEK Electricals (P) Limited has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy LED Products in bulk from SEK Electricals (P) Limited at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
2015
More Products From This Seller
Seller Details
New Delhi, Delhi
Marketing Manager
Mr. Kumar Himanshu
Address
Plot No.1706, 17th Floor, Narain Manzil, 23 Barakhamba Road, Connaught Place, New Delhi, Delhi, 110001, India
Report incorrect details


















