
Led Flashlight Reflector
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Aluminum |
| Diameter | 30mm |
| Depth | 15mm |
| Weight | 10g |
| LED Type | XM-L2 |
| Reflector Type | Smooth |
| Finish | Anodized |
| Features | Bright light, Long lifespan, Durable design, Energy efficient, Easy install |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, GUANGDONG CHAOZHOU XIANGQIAO JUNJIE ELECTRICAL FITTINGS FACTORY has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Flashlights in bulk from GUANGDONG CHAOZHOU XIANGQIAO JUNJIE ELECTRICAL FITTINGS FACTORY at Trade India quality-assured products.
Business Type
Manufacturer, Supplier
Establishment
2004
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Chaozhou, Guangdong
Name
Mr. Lin Hai Lin
Address
13th building, DONGHU industrial region of XIANGQIAO zone West, Chaozhou, Guangdong, 521000, China
light reflector in Chaozhou
Report incorrect details

































