
Led Bulb
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Material | Plastic, LED |
| Dimensions | 10x10x5 cm |
| Wattage | 10W |
| Lumens | 800lm |
| Voltage | 220V |
| Color Temperature | 6500K |
| Base Type | E27 |
| Features | Energy efficient, Long lifespan, Bright light, Easy install, Durable, Compact design |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Supplier, Trading Company
Employee Count
4
Establishment
2010
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
19AZAPM6536C1ZG
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 19AZAPM6536C1ZG
Contai, West Bengal
Proprietor
Mr Raju Maity
Address
Ward No - 14, Dhandighi, Purba Medinipur, Contai, West Bengal, 721401, India
Bulbs & Tubelight in Contai
Report incorrect details






























