
Led Bulb
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Wattage | 7W |
| Base Type | Bayonet |
| Material | Plastic, Metal |
| Color Temperature | 6500K |
| Luminous Flux | 800lm |
| Voltage | 220-240V |
| Dimensions | 60x60mm |
| Features | Energy saving, Long lifespan, Bright light, Easy install, Durable, Cost effective |
Company Details
Business Type
Manufacturer, Distributor, Supplier, Trading Company
Employee Count
10
Establishment
1973
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
03AAKFG7565L1ZZ
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 03AAKFG7565L1ZZ
Patiala, Punjab
Proprietor
Mr. Anil Kumar Gupta
Address
Shop No. 3, Main Road, Samana, Near Oriental Bank Of Commerce, Patiala, Punjab, 147101, India
ac led bulb in Patiala
Report incorrect details
































