
Laptop - Excellent Quality Raw Materials, Available In Various Sizes And Specifications
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 14 inch |
| Operating System | Windows 10 |
| Weight | 1.5 kg |
| Usage | Office work, web browsing, media consumption and general computing tasks |
| Battery life | 8 hours |
| Features | Portable computing, Efficient work, Reliable device, Data processing, Multimedia use |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Alba has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Buy Laptops/Notebooks in bulk from Alba at Trade India quality-assured products.
Business Type
Exporter, Supplier
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
London, England
Name
Charles Domman
Address
null London, England, 5452, United Kingdom
branded laptops in London
Report incorrect details























