
Laptop - Sleek Design, 15.6-inch Display , High Performance For Seamless Productivity
Price:
Get Latest Price
In Stock
Product Specifications
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8GB |
| Storage | 512GB SSD |
| Display | 15.6 inch |
| Operating System | Windows 10 |
| Battery Life | 8 hours |
| Usage | General office tasks,web browsing,, and media consumption. |
| Weight | 2 kg |
| Dimensions | 360x240x20 mm |
| Features | Portable device, Data processing, Communication tool, Efficient work, Multimedia use |
Product Overview
Key Features
Company Details
Focusing on a customer-centric approach, Pradeep Computer has a pan-India presence and caters to a huge consumer base throughout the country. Get Others from Pradeep Computer at Trade India quality-assured services.
Business Type
Service Provider, Distributor, Supplier
Establishment
2000
Related Products
Explore Related Categories
More Products From This Seller
Seller Details
Biaora, Madhya Pradesh
Proprietor
Mr. Manish Kumar Trivedi
Address
Bus Stand, Rajgarh, behind balaji mandir, Biaora, Madhya Pradesh, 465674, India
Report incorrect details

































