
Laparoscopy Spoon Holding
Price: 4500.00 INR
(4500.00 INR + 0% GST)
Get Latest Price
1 Pack Contains :
1
Minimum Pack Size :
16
In Stock
Product Specifications
| Material | Stainless steel |
| Length | 30cm |
| Weight | 150g |
| Jaw width | 1.5cm |
| Handle type | Ergonomic |
| Sterilization | Autoclavable |
| Packaging | Individual |
| Features | Precise grip, Easy handling, Durable design, Sterile, High quality, Effective use, Smooth operation |
| Brand Name | WELLCARE MEDICAL SYSTEMS |
| Stock Quantity | 80 |
| Price Type | fixed |
| Currency | INR |
| Moq | 16 |
| Mop | 16 |
| Returnable | No |
| Packsize | 1 |
| Price | 4500.00 INR (Approx.) |
| Product Unit | 60 Piece/Pieces |
| Unit Type | Piece/Pieces |
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Minimum Ordered Packs | 16 |
| GSTIN | 0% |
Company Details
Business Type
Distributor, Supplier, Wholesaler
Employee Count
15
Establishment
2008
Working Days
Monday To Sunday
GST NO
07AXQPK8904J1ZW
Payment Mode
Cash on Delivery (COD), Cash Advance (CA)
Related Products
More Products From This Seller
Seller Details
GST - 07AXQPK8904J1ZW
Delhi, Delhi
Proprietor
Mr. Dinesh Kumar
Address
Plot No. - 142/4, Second Floor, Patparganj, Delhi, Delhi, 110091, India
laparoscopic hand instruments in Delhi
Report incorrect details






















